Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.
Dzisiaj robiłam manicure i pedicure u pani Daryny – wszystko bardzo mi się podobało. Salon jest bardzo czysty i zadbany, dziewczyny robią pyszną kawę i częstują cukierkami.
Z manicure i pedicure jestem zadowolona. Pani Anastazja, właścicielka salonu, jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, bardzo się starała, aby wszystko było na najwyższym poziomie. Ceny są przystępne, wszystkim polecam!
~ Oleksandra D
Bardzo się cieszę, że kiedyś się udało odnaleźć taką perełkę we Wrocławiu, jako ProBeauty! Bardzo miła i przyjaźna atmosfera, Anastazja jest moją mistrzyni✨ Prace są zawsze wykonywane bardzo staranie oraz profesjonalnie. Do każdego Klienta jest indywidualne podejście oraz zawsze są uwzględniane preferencje Klienta. Od całego serca polecam to miejsce💛
~ Angelina W
W końcu znalazłam najlepsze miejsce piękna kobiecego we Wrocławiu! Polecam od serca każdej Pani odwiedzić ten salon! Bo już za drugim razem wychodzę stąd zadowolona na 100%
Zrobiły mi przepiękne paznokcie, wykonanie zostało wykonane starannie oraz wszystko jest sterylnie bo mega mi na tym zależy! Podejście ze strony stylistki było indywidualne zarówno jak i traktowanie mnie jako klienta zostało na 5 gwiazdek 🤩🤩🤩 brawo!!!!
~ la s
Дарина — дуже класний майстер! Зробила мені неймовірно красиві нігті: акуратно, стильно і саме так, як я хотіла. Було приємно і комфортно під час процедури. Обовʼязково ще прийду до неї і щиро рекомендую!
~ Діана К
Chciałabym serdecznie polecić panią Darynę jako wspaniałą stylistkę paznokci. Manicure został wykonany bardzo starannie, z dbałością o każdy szczegół. Pani Daryna pracuje profesjonalnie, używa wysokiej jakości produktów i tworzy w salonie miłą, komfortową atmosferę. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania – paznokcie wyglądają pięknie, elegancko i są idealnie dopasowane do moich oczekiwań.
Zdecydowanie wrócę na kolejną wizytę i z czystym sumieniem polecam panią Darynę każdemu, kto szuka perfekcyjnego manicure.
~ Daria S
Bardzo polecam Państwa salon! Za każdym razem odbieram żonę z salonu bardzo zadowoloną i zachwyconą - dla mnie to jest najlepsza rekomendacja. Paznokcie wyglądają zarówno świetnie, jak
I trwałe. Pełen profesjonalizm i bardzo dobra robota.
~ Nikita N
Piękny, nowoczesny salon z perfekcyjnym manicure. Używają najnowszych technik, dzięki czemu efekt jest trwalszy i bardziej estetyczny. Bardzo dbają o higienę i bezpieczeństwo – polecam! 💅✨
~ Ri
Byłam dziś się u Pani Anastazji ♥️..
I wracam z pięknymi stopami, wszystko wykonane bardzo, bardzo dokładnie...
Kolorowe piękny kolor,,stopy mięciutkie.
Widać zaangażowanie i pasję..
Polecamy z całego serca.
~ Agnieszka
Быстро и качественно Анастасия решила вопрос с отслаивающимся ногтем на ноге. Также порекомендовала все что нужно для восстановления после процедуры
~ Wiaczesław D
Bardzo profesjonalne i indywidualnie podejście do klienta! Zadbanie o komfort, piękne wnętrze i miła atmosfera. Bardzo polecam to miejsce ✨♥️
~ Alina T
Dziękuję za piękne paznokcie stylistce Darynie. Hybryda trzyma się zawsze 4 tygodnie :) jestem stałą, bardzo zadowoloną klientką.
~ Marietta W
Profesjonalnie wykonany męski manicure, dbałość o szczegóły i miła atmosfera. Zdecydowanie polecam! 🙌
~ Oleksii K
Bardzo miła obsługa i przyjemna atmosfera w salonie.
Jestem zadowolona swoim manicurem.
Polecam!
~ Марина Ч
Дуже задоволена педікюром. Стильний салон,якісна робота, гарне обслуговування. Рекомендую.
~ Tetiana V
Byłem na wizycie “Manicure higieniczny”.
Manicure był wykonany bardzo delikatny i rewelacyjny sposób.
Polecam.
~ Mykhailo R
Przyjemny salon, miła atmosfera, paznokcie takie, jak chciałam ;) polecam!
~ Dominika M
Moje ulubione miejsce, mila atmosfera, pyszna kawa i super manikiur 🤍😍
~ Viktoria I
Bardzo miłe miejsce i starannie wykonany pedi, polecam :)
~ Claudia S
100/10 Быстрый качественный чистый маникюр
~ Мария Т
Serdecznie polecam❤️
Wszystko na najwyższym poziomie 🥰
~ Mariia K